top of page
_MG_3329.CR2

těší mě, Kristýna

Jsem ráda, že jsi se dostal až sem, příteli. Ráda bych Ti řekla, jak tohle všechno začalo. 

Při začátku covidové krize, kdy jsme se konečně všichni na chvilku zastavili v tom nekonečném koloběhu vydělávání a utrácení, jsem začala přemýšlet nad tím, kde se chci jednou vidět a co je to, čemu chci věnovat svůj čas. Po přečtení knihy IKIGAI, jsem si uvědomila pár věcí.


Myslím si, že přesnou odpověď kde mám zrovna pracovat, nikdy nenajdu, ale již vím, že to nejlepší co můžeme dělat, je chovat se co nejlépe TADY a TEĎ. Pak si začínáme uvědomovat, co jsou ty chvíle, kdy se cítíme v tzv. FLOW (jako když je člověk na rande s úžasnou osobou), neodpočítáváme čas, kdy to konečně skončí. Po absolvování kurzu keramiky jsem to přesně tam začala cítit. Keramika mě těší, trápí mě, zkouší mě, moc mě to baví a vidím v tom smysl. Vidím smysl v tvoření, baví mě hledat nové a nové nápady a baví mě pozorovat, jak mi to nejde, ale další den jsem přeci jen o malinko lepší. 

Toto je pro mě smysluplné, zde vidím důvod, proč bych měla ráno vstávat a snažit se a já se toho nevzdám!

Tento web je pro mě osobně i takovým deníkem, který bude zaznamenávat cestu, kterou si jednou zpětně budu prohlížet. Budu ráda, když po ní budeš kráčet se mnou! SPOLEČNĚ!

  • Instagram
bottom of page